ul. Obornicka 149
62-002 Suchy Las
Infolinia: 61 25 00 000
eboa@ipgo.plInternet dla firmMożliwości

Technologia FTTH pozwala na dostęp do sieci Internet w oparciu o najnowocześniejszą sieć transmisji danych w całości opartą o technologie optyczne. Do każdego bloku/domu czy lokalu doprowadzamy włókno światłowodowe, które umożliwia połączenie ze światem z prędkością nawet 1 Gigabita/s, czyli ponad 10 krotnie szybciej niż najszybsza neostrada i 3 krotnie szybciej od najszybszej kablówki!

Wydajny szkielet sieci

Sieć iPGO standardowo zakończona jest portami umożliwiającymi dostarczenie przepustowości rzędu 1Gb/s, z możliwością nieograniczonej rozbudowy. Dzięki zastosowaniu skalowalnych rozwiązań, w każdej chwili możemy zwiększyć przepustowość sieci do 10Gb/s.

Symetryczne Łącza

W swojej ofercie posiadamy również symetryczne łącza internetowe. Technologia światłowodów w sieci iPGO umożliwia dostarczenie symetrycznego połączenia utrzymanego na stałym poziomie. Wysyłanie jak i pobieranie danych odbywa się z taką samą prędkością.

Dlaczego warto wybrać internet dla firm?

  • niezawodny – stały, symetryczny dostęp do Internetu
  • nowoczesny –  FTTX – technologia światłowodowa
  • bezpieczeństwo – stały monitoring sieci – wsparcie techniczne
  • dostępne stałe, publiczne adresy IP

Bezpieczeństwo

Sieć iPGO

Sieć Światłowodów iPGO została zaprojektowana tak, by zapewnić połączenie z kilkoma niezależnymi od siebie punktami. Dzięki temu nawet awaria 50% infrastruktury nie wpłynie na jakość połączenia.

System zwielokrotnienia i redundancji

iPGO stosuje łącza redundantne, poprawiające parametry transefru danych i będące w stanie przejąć100% sieci bez zauważalnej zmiany wydajności. Redundancję routerów wewnętrznych zapewnia protokół OSPF.

Ciągły monitoring sieci

iPGO stale monitoruje sieć i reaguje z wyprzedzeniem. W przypadku wystąpnienia losowej awarii, połączenie niezwłocznie wraca do poziomu maksymalnej wydajności.

Dzięki gwarantowanej przepustowości, masz pewność, że w Twojej firmie nigdy “nie zabraknie” Internetu. Kiedy my działamy, Ty bez stresu możesz skupić się na codziennej pracy.

Gwarancja dobrej współpracy
Kontakt w sprawie oferty