ul. Obornicka 149
62-002 Suchy Las
Infolinia: 61 25 00 000
eboa@ipgo.pl

Kalendarz adwentowy – programy w prezencie!

kalendarz adwentowy
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Miło nam poinformować, że od 1 do 24 grudnia abonenci pakietów Mini i Wielotematycznych telewizji JAMBOX będą mogli otwierać okna kanałów jak przedświąteczne czekoladki.

Każdego dnia zostanie odkodowany jeden kanał, na co dzień dostępny w pakietach tematycznych i premium. W kalendarzu adwentowym JAMBOX nie zabraknie niespodzianek muzycznych, dziecięcych i edukacyjnych.

To świąteczna niespodzianka tylko dla naszych abonentów! Przez 24 grudniowe dni będziemy odkodowywać kolejno jeden kanał. Każdy kanał będzie otwarty 24 godziny, ale o tym, który w jakim dniu, abonenci będą się dowiadywali na bieżąco – jak w klasycznym, słodkim kalendarzu adwentowym.

Wśród odkodowanych kanałów znajdą się między innymi: CANAL+ Discovery, MTV, Nick Jr., 2×2, Outdoor Channel, AMC, Discovery Historia, DOMO+, KUCHNIA+, PLANETE+, MTV Rocks, VH1, czy Polsat Jim Jam.

Zabawa będzie się odbywała również na Facebooku, pod adresem: www.facebook.com/jamboxhd, gdzie każdego dnia, między 1 a 24 grudnia, będzie można otwierać nowe okno…

Zapraszamy do zabawy!kalendarz adwentowy
Share