ul. Obornicka 149
62-002 Suchy Las
Infolinia: 61 25 00 000
eboa@ipgo.pl

Zamówienie

Złóż zamówienie przez poniższy formularz określając usługi, które Cię interesują. Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia szczegółów dotyczących zamówienia.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami pod numerem 61 25 00 000 (konsultanci dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00).


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Adres, ulica (wymagane)

  Adres, numer posesji/mieszkania (wymagane)

  Adres, miejscowość (wymagane)

  Telefon kontaktowy

  Wybierz usługi (wymagane)

  Informujemy, że administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest GCI Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Obornickiej 149, 62-002 w Suchym Lesie. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi przesłanego zapytania. Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Dane przetwarzane będą przez okres niezbędny do obsługi zapytania. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu. W przypadku uznania, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.