ul. Obornicka 149
62-002 Suchy Las
Infolinia: 61 25 00 000
eboa@ipgo.plKim Jesteśmy


O Nas

iPGO to nowa marka wśród alternatywnych Operatorów na rynku, kreowana na potrzeby świadczenia usług w zakresie stałego, szerokopasmowego dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii stacjonarnej przez firmę GCI sp. z o.o.  z Suchego Lasu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Gminy Suchy Las rozwijamy własną sieć szkieletową opartą na najnowszych rozwiązaniach telekomunikacyjnych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży  IT, co pozwala nam skutecznie dopasować się do wymagań naszych Klientów – zarówno firm małego i średniego sektora, a także jednostek z sektora publicznego. Jesteśmy specjalistami, którzy pasjonują się swoją pracą. Dzięki temu do każdego nowego projektu podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Zebrana wiedza i doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdej oferty pozwoliły nam zdobyć zaufanie naszych Klientów.  Branża informatyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów na świecie. Dzisiejsza wiedza może być już jutro nieaktualna, dlatego nasi specjaliści codziennie poszerzają swoje umiejętności z zakresu informatyzacji.

Naszym celem jest doprowadzenie do każdej posesji na terenie Gminy Suchy Las włókna światłowodowego i dzięki temu zapewnienie najwyższej jakości usług.

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań kompleksowych, szytych na miarę, konkurencyjnych pod względem jakości, a zarazem przystępnych cenowo.