ul. Obornicka 149
62-002 Suchy Las
Dział handlowy: 61 25 00 000
Dział techniczny: 61 25 00 031
eboa@ipgo.pl2PAK iPGO


Wybierz 2Pak iPGO i ciesz się pakietem usług w atrakcyjnej cenie. Dzięki wygodnym pakietom możesz zaoszczędzić!

Classic

99 zł/miesięcznie

  • Internet 25/4 Mbit/s + WiFi za 0zł!
  • TV - Pakiet Wielotematyczny HD
  • TV Online (Laptop, Tablet, Smartfon)

Turbo

139zł/miesięcznie

  • Internet 150/15 Mbit/s + WiFi za 0zł!
  • TV - Pakiet Wielotematyczny Super HD
  • TV Online (Laptop, Tablet, Smartfon)

Opłata aktywacyjna pierwszej usługi dla nowych klientów: 299 zł brutto. Aktywacja każdej kolejnej usługi: 1 zł.

GRATIS do każdego pakietu:

  • pakiet FilmBox na cały okres trwania umowy1
  • pakiet HBO dla nowych Abonentów (pierwszy miesiąc bez opłat)
  • pakiet promocyjny JAMBOtest (30 dniowy okres testowy dla wybranych pakietów Premium, Tematycznych i kanałów HD)

Szczegóły oferty dostępne w Regulaminie promocji. Podane ceny są cenami brutto.

Najpopularniejszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera ponad 190 kanałów w tym ponad 90 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu  o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Największy podstawowy pakiet. Zawiera ponad 200 kanałów w tym ponad 90 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu  o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Pakiety dodatkowe możesz zawsze dokupić do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia pakietów dodatkowych możesz dokonać wprost z Twojego pilota. W dowolnym czasie – bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży – klikasz i za chwilę oglądasz wybrany pakiet.

Cennik dostawcy usług TV v3.0

pakiety

Pakiety dodatkowe możesz zawsze dokupić do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia pakietów dodatkowych możesz dokonać wprost z Twojego pilota. W dowolnym czasie – bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży – klikasz i za chwilę oglądasz wybrany pakiet.

Cennik dostawcy usług TV v3.0

premium

Dekoder

Dekoder MAG 250MAG250 HD to dotychczas najmniejszy model dekodera w naszej ofercie. Umożliwia w wygodny sposób oglądanie telewizji w wysokiej rozdzielczości HDTV. Wyposażony w złącze HDMI idealnie współpracuje z telewizorami LCD i plazmowymi. Umożliwia korzystanie z przydatnych i wygodnych funkcji takich jak: przewodnik po programach EPG, ustawianie listy ulubionych kanałów z własną numeracją, ochrona rodzicielska, ustawianie ścieżek dźwiękowych i napisów. Dekoder nie jest wyposażony fabrycznie w dysk twardy, ale po podłączeniu zewnętrznego dysku USB staje się dekoderem z cyfrową nagrywarką umożliwiającą nagrywanie filmów, programów tv, tak aby móc je oglądać wtedy kiedy chcemy a nie wtedy kiedy są emitowane. Po podłączeniu dysku USB jest także możliwość zatrzymywania telewizji na żywo.


Multiroom

multiroom - 2 telewizoryMultiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. W ten sposób możesz oglądać na jednym telewizorze mecz a w drugim pokoju film.

Jest to atrakcyjne rozwiązanie, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione.

Te same programy masz na każdym z dekoderów i cieszysz się cyfrową jakością razy dwa.

Promocja „Multiroom”

Nazwa usługi Opłaty
Multiroom x 1 6,00 zł / miesięcznie
Dzierżawa dekodera MAG 250 (STB) x 1 9,00 zł / miesięcznie
Aktywacja usługi 69,00 zł / jednorazowo

Szczegóły dostępne w regulaminie promocji: Regulamin – Multiroom v4.0

Skontaktuj się z nami dzwoniąc na infolinię pod numerem 61 25 00 000 by poznać szczegóły oferty. Możesz również odwiedzić nasze Biuro Obsługi Abonenta